SVG Embed (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Import
nl: Importeren

en: Mode
nl: Modus

en: Language file
nl: Taalbestand

en: File to import not found.
nl: Bronbestand niet gevonden.

en: locale
nl: lokalisatie

en: The translation import of %filename failed.
nl: Het importeren van vertalingen van %filename is mislukt.

en: Already added languages
nl: Talen die reeds zijn toegevoegd

en: Languages not yet added
nl: Talen die nog niet zijn toegevoegd

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
nl: Een gettext Portable Object (<em>.po</em>)-bestand.

en: Import into
nl: Importeren in

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
nl: Kies een taal om tekenreeksen toe te voegen. Als u een nieuwe taal kiest wordt deze toegevoegd.

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
nl: Tekenreeksen in het geïmporteerde bestand vervangen bestaande versies, nieuwe worden toegevoegd. De meervoudsvorm wordt bijgewerkt.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
nl: Bestaande tekenreeksen en meervoudsvormen blijven behouden, nieuwe worden toegevoegd.
