SVG Embed (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Mode
ro: Mod

en: Language file
ro: Fişierul de limbă

en: File to import not found.
ro: Fișierul pentru import nu a fost găsit.

en: The translation import of %filename failed.
ro: Importul fişierului de traducere %filename a eşuat.

en: Already added languages
ro: Limbi deja adăugate

en: Languages not yet added
ro: Limbi ce nu au fost adăugate încă

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
ro: Un fişier Gettext Portable Object (<em>.po</em>).

en: Import into
ro: Import în

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
ro: Alegeţi limba la care doriţi să adăugaţi şiruri de caractere. Dacă alegeţi o limbă care nu este încă configurată acesta va fi adăugată.
