SVG Embed (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Import
sr: Увоз

en: Mode
sr: Режим

en: Language file
sr: Датотека са преводом

en: File to import not found.
sr: Фајл за увоз није пронађен.

en: locale
sr: локални

en: The translation import of %filename failed.
sr: Није успео увоз превода %filename.

en: Already added languages
sr: Већ додати језици

en: Languages not yet added
sr: Језици који још нису додати

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
sr: GPO шаблон (<em>.pot</em>) датотека.

en: Import into
sr: Увези у

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
sr: Одаберите језик у који желите да додате исписе. Одабрани језик ће бити додат ако није претходно дефинисан.
