SVG Embed (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Import
af: Voer in

en: Language file
af: Taallêer

en: File to import not found.
af: Die lêer wat gelaai moet word bestaan nie.

en: locale
af: lokaliteit

en: The translation import of %filename failed.
af: Die laai van vertaling %filename het gefaal.

en: Already added languages
af: Tale reeds bygevoeg

en: Languages not yet added
af: Tale nog nie bygevoeg nie

en: Import into
af: Invoerinligting
