SVG Embed (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Import
ast: Importar

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Mode
ast: Mou

en: Language file
ast: Ficheru de llingua

en: Installed
ast: Instaláu
