SVG Embed (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Import
bg: Импортирай

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Mode
bg: Режим

en: Media
bg: Медия

en: Language file
bg: Езиков файл

en: File to import not found.
bg: Файлът за импорт не е намерен.

en: locale
bg: локализация

en: The translation import of %filename failed.
bg: Импортът на превода от %filename е несполучлив.

en: Already added languages
bg: Тези езици са вече добавени

en: Languages not yet added
bg: Тези езици още не са добавени

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
bg: Gettext Portable Object (<em>.po</em>) файл.

en: Import into
bg: Импорт в

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
bg: Изберете езика, за който искате да вмъквате стрингове. Ако изберете език, който още не е настроен, той ще бъде добавен.
