SVG Embed (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Import
ca: Importa

en: Not found
ca: No trobat

en: Media
ca: Multimèdia

en: Language file
ca: Fitxer d'idioma

en: Installed
ca: Instal·lat

en: File to import not found.
ca: El fitxer a importar no s'ha trobat.

en: locale
ca: local

en: The translation import of %filename failed.
ca: La importació de la traducció de %filename ha fallat.

en: Already added languages
ca: Idiomes ja afegits

en: Languages not yet added
ca: Idiomes encara no afegits

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
ca: Un arxiu Gettext Portable Object (<em>.po</em>).

en: Import into
ca: Importa a

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
ca: Trieu la llengua que voleu afegir les cadenes. Si trieu una llengua que encara no s'ha afegit, s'hi afegirà automàticament.

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
ca: Les cadenes del fitxer carregat reemplacen les ja existents, les noves s'afegeixen. El format en plural s'actualitzarà.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
ca: Les cadenes existents i el format en plural es mantenen, només s'afegeixen les noves cadenes.
