SVG Embed (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Import
et: Impordi

en: Not found
et: Ei leitud

en: Mode
et: Viis

en: Media
et: Meedia

en: Language file
et: Keelefail

en: Installed
et: Paigaldatud

en: File to import not found.
et: Importfaili ei leitud.

en: locale
et: regiooniseaded

en: The translation import of %filename failed.
et: Tõlke import failist %filename ebaõnnestus.

en: Already added languages
et: Juba lisatud keeled

en: Languages not yet added
et: Veel lisamata keeled

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
et: Gettext Portable Object (<em>.po</em>) fail.

en: Import into
et: Imporditakse keelde

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
et: Vali keel, millesse soovid sõnesid lisada. Kui sa valid keele, mida veel ei ole seadistatud, siis see lisatakse.

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
et: Sõned üleslaaditud failis asendavad olemasolevad, uued sõned lisatakse. Mitmusvorm uuendatakse.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
et: Olemasolevad sõned ja mitmusvormid säilitatakse, lisatakse ainult uued tõlked.
