SVG Embed (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Import
fi: Tuo

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Mode
fi: Tila

en: Language file
fi: Kielitiedosto

en: Installed
fi: Asennettu

en: File to import not found.
fi: Tuotavaa tiedostoa ei löytynyt.

en: locale
fi: lokalisointi

en: The translation import of %filename failed.
fi: Käännöstiedoston %filename tuonti epäonnistui.

en: Already added languages
fi: Jo lisätyt kielet

en: Languages not yet added
fi: Kielet, joita ei ole vielä lisätty

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
fi: Gettext Portable Object (<em>.po</em>) -tiedosto.

en: Import into
fi: Tuo kieleen

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
fi: Valitse kieli, johon merkkijonot lisätään. Jos valitset kielen joka ei ole vielä käytössä, se lisätään.

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
fi: Ladatussa tiedostossa olevat merkkijonot korvaavat olemassaolevat, ainoastaan uudet lisätään. Monikkomuodot päivitetään.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
fi: Olemassaolevat merkkijonot ja monikkomuodot säilytetään, ainoastaan uudet merkkijonot lisätään.
