SVG Embed (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Import
is: Flyt inn

en: Mode
is: Støða

en: Language file
is: Málfíla

en: File to import not found.
is: Fíla at flyta inn varð ikki funnin.

en: locale
is: heimasíðumál

en: The translation import of %filename failed.
is: Tað eydnaðist ikki at flyta inn týðingina %filename.

en: Already added languages
is: Longu stovnað mál

en: Languages not yet added
is: Mál sum ikki eru stovnað enn

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
is: Ein Gettext Portable Object (<em>.po</em>) fíla.

en: Import into
is: Flyt inn í

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
is: Vel tað mál sum tú ynskir at stovna streingir í. Um tú velur eitt mál sum ikki enn er sett upp, verður tað lagt afturat.
