SVG Embed (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Import
gl: Importar

en: Not found
gl: Non atopada

en: Mode
gl: Modo

en: Media
gl: Medios

en: Language file
gl: Ficheiro de idioma

en: Installed
gl: Instalado

en: File to import not found.
gl: Ficheiro a importar non atopado.

en: locale
gl: localización

en: The translation import of %filename failed.
gl: Produciuse un fallo ao importar a tradución de %filename.

en: Already added languages
gl: Os idiomas xa foron engadidos

en: Languages not yet added
gl: Idiomas aínda non engadidos

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
gl: Un ficheiro Gettext Portable Object (<em>.po</em>).

en: Import into
gl: Importar en

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
gl: Escolla o idioma no que quere importar as traducións. Se escolle un idioma que non estea dado de alta, crearase.

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
gl: Os textos do archivo subido reemplazarán os xa existentes, os novos engadiranse. As formas plurais actualizaránse.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
gl: Manteránse os textos e os plurais existentes. Só se engadiran os textos novos.
