SVG Embed (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Import
he: יבוא

en: Not found
he: לא נמצא

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Media
he: מדיה

en: Language file
he: קובץ שפה

en: Installed
he: מותקן

en: File to import not found.
he: קובץ ליבוא לא נמצא.

en: locale
he: מיקום

en: The translation import of %filename failed.
he: יבוא תרגום מקובץ %filename נכשל.

en: Already added languages
he: שפות אלו כבר קיימות

en: Languages not yet added
he: שפות אלו לא קיימות עדיין

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
he: קובץ  מסוג Gettext Portable Object (<em>.po</em>).

en: Import into
he: יבא לתוך

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
he: בחירת השפה אליה תרצו להוסיף מחרוזות. אם היא עדיין אינה מוגדרת, היא תתווסף.

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
he: מחרוזות שבקובץ השפה מחליפות מחרוזות קיימות ומחרוזות חדשות מתווספות. פורמט הרבים מתעדכן.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
he: נשמרות המחרוזות הקיימות ופורמט הplural , יתווספו רק מחרוזות חדשות.
