SVG Embed (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: File to import not found.
hy: Ներմուծելու ֆայլը չի գտնվել։

en: Already added languages
hy: Արդեն ավելացված լեզուներ

en: Languages not yet added
hy: Դեռևս չավելացված լեզուները
