SVG Embed (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Import
ka: იმპორტი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Media
ka: მედია

en: Language file
ka: ენის ფაილი
