SVG Embed (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Import
kk: Импорт

en: Mode
kk: күй

en: Language file
kk: Тілдік файл

en: File to import not found.
kk: Импортталатын файл табылмады.

en: locale
kk: тіл

en: The translation import of %filename failed.
kk: %filename файлынан аударма импорты іске асырылмады

en: Already added languages
kk: Тілдер қосылып қойылған

en: Languages not yet added
kk: Тілдер әлі қосылмаған

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
kk: Gettext Portable Object (<em>.po</em>) файлы

en: Import into
kk: -ға сырттан алу

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
kk: Жолдарды қосатын тілді таңадаңыз. Құрылмаған тілді таңдасаңыз ол қосылады.

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
kk: Новые строки добавить, существующие заменить (форма множественного числа обновится)
