SVG Embed (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ
