SVG Embed (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Import
nn: Importer

en: Mode
nn: Modus

en: Language file
nn: Språkfil

en: File to import not found.
nn: Fila som skulle importerast vart ikkje funne.

en: locale
nn: lokaltilpassing

en: The translation import of %filename failed.
nn: Omsetjingsimporteringa av %filename feila.

en: Already added languages
nn: Språk som allereie er lagt til

en: Languages not yet added
nn: Språk som ikkje er lagt til

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
nn: Ei Gettext Portable Oject (<em>.po</em>) fil.

en: Import into
nn: Importer til

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
nn: Vel språket du ønskjer å leggje til strengar i. Om du vel eit språk som ikkje har vorte satt opp endå, vil det verte lagt til.
