SVG Embed (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Import
sk: Importovať

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Mode
sk: Režim

en: Media
sk: Médiá

en: Language file
sk: Súbor prekladu

en: Installed
sk: Inštalované

en: File to import not found.
sk: Súbor, z ktorého sa má importovať, sa nepodarilo nájsť.

en: locale
sk: lokalizácia

en: The translation import of %filename failed.
sk: Import prekladu zo súboru %filename zlyhal.

en: Already added languages
sk: Už pridané jazyky

en: Languages not yet added
sk: Zatiaľ nepridané jazyky

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
sk: Súbor Gettext Portable Object (<em>.po</em>).

en: Import into
sk: Import do jazyka

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
sk: Vyberte jazyk, do ktorého chcete pridať reťazce. Ak vyberiete jazyk, ktorý ešte nie je nastavený, automaticky bude pridaný.

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
sk: Reťazce v nahrávanom súbore nahradia existujúce, nové sa pridajú. Formát množného čísla sa aktualizuje.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
sk: Existujúce reťazce a formát množného čísla sa zachovajú, pridané budú len nové reťazce.
