SVG Embed (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Import
sl: Uvozi

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Mode
sl: Način

en: Language file
sl: Datoteka s prevodom

en: Installed
sl: Nameščeno

en: File to import not found.
sl: Datoteke za uvoz ni bilo mogoče najti.

en: The translation import of %filename failed.
sl: Datoteka s prevodom %filename pretrgana: Ne morem brati.

en: Already added languages
sl: Že vstavljeni jeziki

en: Languages not yet added
sl: Še ne vstavljeni jeziki

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
sl: Datoteka v formatu 'Gettext Portable Object' (<em>.po</em>).

en: Import into
sl: Uvozi v

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
sl: Izberite jezik h kateremu bi radi dodali nize. Če izberete jezik, ki še ni nastavljen, se bo le ta dodal.
