SVG Embed (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Import
sq: Importo

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Language file
sq: Skedar gjuhe

en: File to import not found.
sq: Skedari për tu importuar nuk u gjet.

en: locale
sq: gjuha lokale

en: The translation import of %filename failed.
sq: I pamundur importimi i përkthimit në %filename.

en: Already added languages
sq: Gjuhët tashmë të shtuara

en: Languages not yet added
sq: Gjuhët që nuk janë shtuar akoma

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
sq: Një skedar Gettext Portable Object (<em>.po</em>).

en: Import into
sq: Importo në

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
sq: Zgjidhni gjuhën nën të cilën do të shtohen përkthimet. Nëse zgjidhni një gjuhë akoma të pakonfiguruar, ajo gjuhë do të shtohet.
