SVG Embed (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Import
th: นำเข้า

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Media
th: สื่อ

en: Language file
th: แฟ้มภาษา

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: File to import not found.
th: ไม่พบแฟ้มที่ต้องการนำเข้า

en: locale
th: ตำแหน่งที่ตั้ง

en: The translation import of %filename failed.
th: นำเข้า %filename ล้มเหลว

en: Already added languages
th: ภาษาที่เพิ่มแล้ว

en: Languages not yet added
th: ภาษาที่ยังไม่ได้เพิ่ม

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
th: แฟ้ม Gettext Portable Object (<em>.po</em>)

en: Import into
th: นำเข้าเป็นภาษา

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
th: เลือกภาษาที่คุณต้องการเพิ่มข้อความ ถ้าภาษานั้นยังไม่มีในระบบมันจะถูกสร้างโดยอัตโนมัติ
