SVG Embed (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Mode
uk: Режим

en: Media
uk: Медіа

en: Language file
uk: Файл із перекладом

en: Installed
uk: Встановлено

en: File to import not found.
uk: Файл імпорту не знайдено.

en: locale
uk: мова

en: The translation import of %filename failed.
uk: Помилка імпорту перекладу %filename.

en: Already added languages
uk: Вже додані мови

en: Languages not yet added
uk: Мови, що поки не додані

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
uk: Файл перекладу формату Gettext Portable Object (<em>.po</em>).

en: Import into
uk: Імпортувати до мови

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
uk: Виберіть мову, до якої ви хочете додати рядки. Якщо обрана мова ще не налаштована, то її буде додано.

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
uk: Нові рядки додаються, рядки з імпортованого файла замінюють наявні. Форма множини оновлюється.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
uk: Лише нові рядки додаються, а рядки, що існують, і форма множина залишаються без змін.

en: Download PO-files
uk: Завантажити PO-файли

en: Upload PO file
uk: Викласти PO-файл
