Svg Image (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: SVG Images dimensions (attributes)
de: SVG Bilder Dimensionen (Attribute)

en: SVG Image Support
de: SVG-Bild-Unterstützung

en: Provides support for SVG images to image fields.
de: Ermöglicht SVG-Bilder bei Bild-Feldern.

en: SVG images attributes: <br /> Width: @widthpx,<br /> Height: @heightpx
de: SVG-Bilder Attribute: <br> Width: @widthpx,<br> Height: @heightpx

en: Image (SVG Support)
de: Bild (SVG-Unterstützung)
