Sweaver (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць наладкі

en: Reset to defaults
be: Ськінуць да дапомных парамэтраў

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісаньне

en: Weight
be: Вага

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Export
be: Экспарт

en: Active
be: Актыўна

en: Save settings
be: Захаваць наладкі
