Sweaver (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (63 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Image
bg: Снимка

en: Parent
bg: Родител

en: none
bg: не

en: Name
bg: Име

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Options
bg: Параметри

en: Logo
bg: Лого

en: Search box
bg: Търсачка

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Site slogan
bg: Слоган

en: Never
bg: Никога

en: active
bg: активен

en: Load
bg: Зареди

en: Color
bg: Цвят

en: Mission statement
bg: Мисия

en: Revert
bg: Връщане

en: Empty
bg: Празно

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери

en: Theme-engine-specific settings
bg: Специфични настройки за темата

en: Publish
bg: Публикувай

en: Primary links
bg: Основни връзки

en: Path to custom logo
bg: Път към потрбителско лого

en: Toggle display
bg: Смени външния вид

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
bg: Ако нямате директна връзка за файлов обмен със сървъра, използвайте това поле, за да качите ново лого.

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи

en: Secondary links
bg: Допълнителни връзки

en: Enable or disable the display of certain page elements.
bg: Активиране или деактивиране на определени елементи в страницата.

en: Path to custom icon
bg: Път към избрана от потребителя икона

en: User pictures in posts
bg: Потребителски изображения в публикации

en: User pictures in comments
bg: Потребителски изображения в коментари

en: Shortcut icon
bg: Икона за връзка

en: Logo image settings
bg: Настройки на логото

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
bg: Ако е включено, ще се показва следното лого.

en: Use the default logo
bg: Използвай логото по подразбиране

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
bg: Щракнете тук, ако желаете темата да използва логото по подразбиране.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
bg: Път към файла, който желаете да ползвате като Ваше лого вместо стандартното изображение.

en: Upload logo image
bg: Качване на лого

en: Shortcut icon settings
bg: Настройки за икони

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
bg: Вашето изображение-икона или 'favicon' ще се показва в адресното поле и в списъка с любими страници на повечето браузъри.

en: Use the default shortcut icon.
bg: Използвай икона по подразбиране.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
bg: Щракнете тук, ако желаете темата да използва икона по подразбиране.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
bg: Път към файла, който желаете да ползвате като потребителска икона.

en: Upload icon image
bg: Качване на икона

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
bg: Ако нямате директна връзка за файлов обмен със сървъра, използвайте това поле, за да качите Вашата икона.
