Sweaver (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (70 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Images
bo: པར་རིས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: none
bo: མེད

en: Name
bo: མིང

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Font
bo: ཡིག་གཟུགས

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Site slogan
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་འབོད་ཚིག

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Your changes have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: Load
bo: ནང་ཕེབ།

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Exists
bo: གནས་འདུག

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Theme-engine-specific settings
bo: བརྗོད་གཞི་མ་ལག་གི་དམིགས་བསལ་སྒྲིག་འགོད

en: Path to custom logo
bo: ཁ་རྟགས་ཀྱི་སྦྲེལ་ལམ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Toggle display
bo: མངོན་འཆར་བརྗེ་བ

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
bo: གལ་སྲིད་ཁྱེད་ཀྱིས་ཞབས་ཞུ་དྲ་གནས་ལ་ཐད་ཀར་སྤྱོད་ཆོག་པའི་དབང་ཆ་མེད་ན། གནས་ཁོངས་འདི་སྤྱད་ནས་རང་གི་ཁ་རྟགས་ཡར་སྤྲོད་ཆོག

en: Save order
bo: གོ་རིམ་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ

en: Enable or disable the display of certain page elements.
bo: དྲ་ངོས་ཐོག་གི་གྲུབ་ཆ་འགའ་ཞིག་གི་མངོན་སྟངས་ནུས་ཡོད་དམ་ནུས་མེད་དུ་གཏོང་བ།

en: Temporary
bo: གནས་སྐབས

en: Path to custom icon
bo: མགྱོགས་མཐེབ་ཀྱི་སྦྲེལ་ལམ

en: User pictures in posts
bo: རྩོམ་ཡིག་ནང་སྤྱོད་མཁན་གྱི་པར་འགོད་པ

en: User pictures in comments
bo: དཔྱད་གཏམ་ནང་སྤྱོད་མཁན་གྱི་པར་འགོད་པ

en: Shortcut icon
bo: མགྱོགས་མཐེབ་རྟགས་རིས

en: Logo image settings
bo: ཁ་རྟགས་པར་རིས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
bo: གལ་སྲིད་ཁ་ཕྱེས་ཡོད་ན་གཤམ་གྱི་ཁ་རྟགས་འཆར་རྒྱུ་ཡིན།

en: Use the default logo
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱིཁ་རྟགས་སྤྱོད་པ

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བརྗོད་གཞིར་ཡོད་པའི་ཁ་རྟགས་དེ་སྤྱོད་དགོས་ན་འདེམས་རྟགས་འདི་གདམ་དགོས།

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
bo: འདི་ནི་ཁྱེད་ཀྱི་ཁ་རྟགས་ལ་སྦྲེལ་པའི་བརྒྱུད་ལམ་ཡིན་པ་ལས་སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཁ་རྟགས་མིན།

en: Upload logo image
bo: ཁ་རྟགས་ཀྱི་པར་རིས་ཡར་སྤྲོད་པ

en: Shortcut icon settings
bo: མགྱོགས་མཐེབ་ཀྱི་རྟགས་རིས་སྒྲིག་འགོད

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་མགྱོགས་མཐེབ་ཀྱི་རྟགས་རིས་དང་ཁ་རྟགས་དེ་དྲ་རྒྱ་ཀློག་བྱེད་ཀྱི་དེབ་རྟགས་དང་དྲ་གནས་འཇུག་སའི་ནང་དུ་མངོན་ངེས།

en: Use the default shortcut icon.
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་མགྱོགས་མཐེབ་རྟགས་རིས་སྤྱོད་པ།

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
bo: གལ་སྲིད་ཁྱེད་ཀྱི་བརྗོད་གཞི་ཡིས་སྔར་ཡོད་ཀྱི་མགྱོགས་མཐེབ་རྟགས་རིས་སྤྱོད་བསམ་ན་གདམ་རྟགས་འདི་བཀོད་དགོས།

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
bo: འདི་ནི་ཁྱེད་ཀྱིས་མགྱོགས་མཐེབ་ཀྱི་རྟགས་རིས་ལ་སྤྱོད་དགོས་པའི་པར་རིས་ཡིག་ཆའི་སྦྲེལ་ལམ་ཡིན།

en: Upload icon image
bo: རྟགས་རིས་ཡར་སྤྲོད་པ

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
bo: གལ་སྲིད་ཁྱེད་ཀྱིས་ཞབས་ཞུའི་དྲ་གནས་ཐད་ཀར་བཀོལ་སྤྱོད་བྱེད་པའི་དབང་ཆ་མེད་ན། གནས་འདི་ནས་རང་གི་མགྱོགས་མཐེབ་རྟགས་རིས་ཡར་སྤྲོད་ཆོག

en: Delete style
bo: བཟོ་ལྟ་སུབ་པ

en: These settings only exist for the themes based on the %engine theme engine.
bo: སྒྲིག་འགོད་འདི་དག་ནི་བརྗོད་གཞི་མ་ལག་%engine་ལ་བརྟེན་པའི་བརྗོད་གཞི་ཁོ་ན་ལ་ཡོད།

en: Manage styles
bo: བཟོ་ལྟ་དོ་དམ
