Sweaver (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (79 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Images
ca: Imatges

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Suffix
ca: Sufix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Image
ca: Imatge

en: Parent
ca: Pare

en: none
ca: cap

en: Name
ca: Nom

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Background
ca: Fons

en: View
ca: Mostra

en: Theme
ca: Tema

en: Options
ca: Opcions

en: Logo
ca: Logotip

en: Search box
ca: Caixa de recerca

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Site slogan
ca: Eslògan del lloc

en: Never
ca: Mai

en: Your changes have been saved.
ca: S'han desat els vostres canvis.

en: active
ca: actiu

en: Load
ca: Càrrega

en: Exists
ca: Existeix

en: Mission statement
ca: Missió

en: Empty
ca: Buit

en: Style
ca: Estil

en: Plugin
ca: Connector

en: Theme settings
ca: Paràmetres del tema

en: Apply
ca: Aplica

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Theme-engine-specific settings
ca: Configuracions específiques del motor del tema

en: Publish
ca: Publica

en: inactive
ca: Inactiu

en: Primary links
ca: Enllaços primaris

en: Path to custom logo
ca: Camí al logotip personalitzat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Toggle display
ca: Commuta la visualització

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
ca: Si no teniu accés directe als fitxers al servidor, utilitzeu aquest camp per carregar el vostre logotip.

en: Save order
ca: Desa l'ordre

en: The settings have been saved.
ca: S'han desat els paràmetres.

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Secondary links
ca: Enllaços secundaris

en: Enable or disable the display of certain page elements.
ca: Habilita o inhabilita la visualització d'alguns elements de les pàgines.

en: Temporary
ca: Temporal

en: Path to custom icon
ca: Camí a la icona personalitzada

en: User pictures in posts
ca: Imatges d'usuari en els articles

en: User pictures in comments
ca: Imatges d'usuari en els comentaris

en: Shortcut icon
ca: Icona drecera

en: Logo image settings
ca: Paràmetres de la imatge del logotip

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
ca: Si es marca, el següent logotip es mostrarà.

en: Use the default logo
ca: Utilitza el logotip predeterminat

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
ca: Activeu aquí si voleu que el tema faci servir el logotip subministrat amb ell.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
ca: El camí cap al fitxer que voleu utilitzar com el vostre logotip en lloc del logotip predeterminat.

en: Upload logo image
ca: Carrega una imatge de logotip

en: Shortcut icon settings
ca: Paràmetres de la icona drecera

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
ca: La vostra icona d'accés ràpid, o 'favicon', es mostra a la barra d'adreces i a les adreces d'interès de la majoria de navegadors.

en: Use the default shortcut icon.
ca: Empra la icona drecera predeterminada.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
ca: Marqueu aquí si voleu que el tema utilitzi la icona drecera predeterminada.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
ca: El camí al fitxer de la imatge que us agradaria utilitzar com la vostra icona drecera personalitzada.

en: Upload icon image
ca: Carrega la icona

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
ca: Si no teniu accés directe als fitxers del servidor, utilitzeu aquest camp per carregar la vostra icona drecera.

en: Hide changes
ca: Amaga els canvis

en: Delete style
ca: Suprimeix l'estil

en: These settings only exist for the themes based on the %engine theme engine.
ca: Aquests paràmetres només existeixen pels temes basats en el motor de tema %engine.

en: Switch theme
ca: Canvia el tema

en: Save and publish
ca: Desa i publica
