Sweaver (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (38 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Images
mn: Зураг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Image
mn: Зураг

en: Parent
mn: Эх

en: none
mn: хоосон

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Font
mn: Фонт

en: View
mn: Харах

en: Theme
mn: Загвар

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Logo
mn: Лого

en: Search box
mn: Хайлтын талбар

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Color
mn: Өнгө

en: Revert
mn: Буцаах

en: Empty
mn: Хоосон

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: Primary links
mn: Үндсэн холбооснууд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх

en: Secondary links
mn: Хоёрдогч холбооснууд

en: User pictures in comments
mn: Сэтгэгдэл доторх хэрэглэгчийн зураг

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
mn: Таны дөт зам зураг буюу 'фавикон' нь ихэнх хөтөчийн хаягийн хэсэгт болон хавчуургуудад нь гарна.
