Sweaver (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (28 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Images
nn: Bilete

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Image
nn: Bilete

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: none
nn: ingen

en: Name
nn: Namn

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Never
nn: Aldri

en: Your changes have been saved.
nn: Endringane vart lagra

en: Color
nn: Farge

en: Mission statement
nn: Målsetting

en: Empty
nn: Tom

en: Apply
nn: Bruk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: No image
nn: Ingen bilder

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram
