Sweaver (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (49 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Images
sl: Slike

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Image
sl: Slika

en: Parent
sl: starš

en: none
sl: nič

en: Name
sl: Ime

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Theme
sl: Tema

en: Options
sl: Možnosti

en: Search box
sl: Iskalnik

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Site slogan
sl: Slogan spletnega mesta

en: Never
sl: Nikoli

en: active
sl: aktiven

en: Color
sl: Barva

en: Mission statement
sl: Poslanstvo

en: Revert
sl: Povrni

en: Theme-engine-specific settings
sl: Nastavitve pogona za teme

en: Publish
sl: Objavi

en: Path to custom logo
sl: Pot do svojega logotipa

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Toggle display
sl: Omogoči prikaz

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
sl: Če nimate neposrednega datotečnega dostopa do strežnika, uporabite to polje za prenos vašega logotipa.

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: Path to custom icon
sl: Pot do lastne ikone

en: User pictures in posts
sl: Prikaži uporabnikovo sličico v objavi

en: User pictures in comments
sl: Prikaži uporabnikovo sličico v komentarju

en: Shortcut icon
sl: Ikona bližnjice

en: Logo image settings
sl: Nastavitve slike logotipa

en: Use the default logo
sl: Uporabi privzeti logotip.

en: Upload logo image
sl: Naloži sliko za logotip

en: Shortcut icon settings
sl: Nastavitve ikon za bližnjice

en: Use the default shortcut icon.
sl: Uporabi privzeto ikono.

en: Upload icon image
sl: Naloži sliko za ikono
