Sweaver (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (32 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Theme
sr: Тема

en: Logo
sr: Лого

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Site slogan
sr: Крилатица сајта

en: active
sr: активан

en: Color
sr: Боја

en: Save order
sr: Сачувај редослед

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: User pictures in posts
sr: Корисничке слике у порукама

en: User pictures in comments
sr: Корисничке слике у коментарима

en: Shortcut icon
sr: Иконица-пречица

en: Shortcut icon settings
sr: Подешавања иконице-пречице
