Sweaver (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (232 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Images
uk: Зображення

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Status
uk: Стан

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Image
uk: Зображення

en: Parent
uk: Батько

en: none
uk: немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Export
uk: Експортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Font
uk: Шрифт

en: Background
uk: Тло

en: View
uk: Перегляд

en: Theme
uk: Тема

en: Every minute
uk: Щохвилини

en: Options
uk: Опції

en: Logo
uk: Логотип

en: Search box
uk: Поле пошуку

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Site slogan
uk: Гасло сайту

en: Never
uk: Ніколи

en: Your changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: active
uk: активне

en: Autosave
uk: Автозбереження

en: Load
uk: Завантажити

en: Color
uk: Колір

en: Exists
uk: Існує

en: Mission statement
uk: Формулювання місії

en: Revert
uk: Відновити

en: Empty
uk: Порожньо

en: Selector
uk: Вибір

en: Style
uk: Стиль

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Theme settings
uk: Налаштування теми

en: Slider
uk: Повзунок

en: Apply
uk: Застосувати

en: Select
uk: Вибір

en: Theme-engine-specific settings
uk: Налаштування, що стосуються двигуна теми

en: Publish
uk: Опублікувати

en: inactive
uk: неактивне

en: Primary links
uk: Основні посилання

en: Path to custom logo
uk: Шлях до власного логотипа

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: %p is not writeable by the webserver.
uk: Вебсервер не має прав для запису в %p.

en: An unknown error occured.
uk: Виникла невідома помилка.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
uk: При перевірці чи є %p каталогом, і чи можливий туди запис виникла невідома помилка.

en: Toggle display
uk: Показ елементів

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
uk: Якщо прямого доступу до сервера немає, щоб викласти логотип скористайтеся цим полем.

en: live
uk: наживо

en: Exclude classes
uk: Класи-винятки

en: No image
uk: Зображення відсутнє

en: Save order
uk: Зберегти послідовність

en: The settings have been saved.
uk: Настроювання були збережене.

en: Save and continue
uk: Зберегти та продовжити

en: Secondary links
uk: Додаткові посилання

en: Enable or disable the display of certain page elements.
uk: Увімкніть або вимкніть відображення деяких елементів сторінки.

en: Temporary
uk: Тимчасово

en: Path to custom icon
uk: Шлях до власної іконки

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
uk: %p не є каталогом або недоступний для читання вебсервером.

en: User pictures in posts
uk: Картинки користувачів у дописах

en: User pictures in comments
uk: Картинки користувачів у коментарях

en: Shortcut icon
uk: Іконка сайту

en: Logo image settings
uk: Налаштування логотипа

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
uk: Якщо увімкнено, буде показано наступний логотип.

en: Use the default logo
uk: Використовувати стандартний логотип

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
uk: Поставте позначку, якщо бажаєте, щоб в темі використовувався її вбудований логотип.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
uk: Шлях до файлу, який би ви хотіли використати як логотип замість стандартного.

en: Upload logo image
uk: Викласти зображення з логотипом

en: Shortcut icon settings
uk: Налаштування іконки сайту

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
uk: Ваша іконка, або 'favicon', що відображується в адресному рядку та закладках більшості браузерів.

en: Use the default shortcut icon.
uk: Використовувати стандартну іконку.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
uk: Поставте позначку, якщо хочете, щоб тема використовувала свою вбудовану іконку.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
uk: Шлях до файла зображення, яке ви збираєтеся використовувати як іконку.

en: Upload icon image
uk: Викласти зображення іконки

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
uk: Якщо прямого доступу до серверу немає, щоб викласти іконку скористайтеся цим полем.

en: Hide changes
uk: Сховати зміни

en: Highlight
uk: Підсвітити

en: Delete style
uk: Видалити стиль

en: Image not found
uk: Зображення не знайдене

en: Theme default
uk: Задане темою

en: Every 10 seconds
uk: Кожні 10 секунд

en: Every 30 seconds
uk: Кожні 30 секунд

en: Every 45 seconds
uk: Кожні 45 секунд

en: These settings only exist for the themes based on the %engine theme engine.
uk: Ці налаштування тільки для тем, заснованих на двигуні тем %engine.

en: Switch theme
uk: Перемикач тем

en: Exclude paths
uk: Шляхи-винятки

en: Click on the element you want to theme.
uk: Натисніть елемент, який потрібно темізувати.

en: Custom css
uk: Власний css

en: Upload images to use as a background image.
uk: Відвантажити зображення, що будуть використовуватись як тло.

en: Switch and style another theme.
uk: Перемкнути і стилізувати іншу тему.

en: Configure the settings for this theme.
uk: Змінити налаштування поточної теми.

en: Theme styles
uk: Стилі шаблону

en: Select an item - if any - to style it. Clicking will switch to the style editor form.
uk: Оберіть елемент, за наявності, та стилізуйте його. Клацання призведе до перемикання у форму редактора стилів.

en: sweaver directory
uk: каталог sweaver

en: Storage for the css array
uk: Сховище для css-масиву.

en: Table storing images.
uk: Таблиця, що зберігає зображення.

en: Table storing selector definitions.
uk: Таблиця, що зберігає визначення селекторів.

en: Table storing property definitions.
uk: Таблиця, що зберігає визначення властивостей.

en: Table storing type definitions.
uk: Таблиця, що зберігає визначення типів.

en: Visual interface for tweaking or building Drupal themes.
uk: Візуальний інтерфейс для налаштування чи побудови тем Drupal.

en: Spacing
uk: Інтервал

en: Your custom css has been succesfully applied.
uk: Ваші власні css-стилі були успішно застосовані.

en: Enable sweaver editor
uk: Увімкнути редактор sweaver

en: Enable the editor at the bottom.
uk: Увімкнути редактор у нижній частині.

en: Exclude the editor on some pages, usually administration pages. Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. &lt;front&gt; is the front page.
uk: Вимикати редактор на певних сторінках, зазвичай адміністративних. Вводити по одній сторінці на рядок у вигляді шляхів Drupal. Позначка "*" означає будь-який символ; &lt;front&gt; - головна сторінка.

en: Exclude selectors
uk: Селектори-винятки

en: Add new @sweaver_object
uk: Додати новий @sweaver_object

en: <p>No @object_type available.</p>
uk: <p>Жодний @object_type недоступний.</p>

en: The machine-readable name already exists
uk: Машинна назва вже існує.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, underscores or hyphens.
uk: Машинна назва має містити лише латинські літери нижнього регістру, символи підкреслення чи дефіси.

en: The machine-readable name of this selector. This name must contain only lowercase letters, numbers, underscores or hyphens and must be unique.
uk: Машинна назва цього селектору. Ця назва має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри, символи підкреслення чи дефіси і має бути унікальною.

en: Description of this selector which will be used in the editor.
uk: Опис цього селектора, котрий буде використаний в редакторі.

en: The CSS selector which the editor will act on e.g. a.link
uk: CSS-селектор, над яким вчиняє дії редактор, наприклад, a.link

en: Should this selector be highlighted in the path ?
uk: Чи має цей селектор підсвічуватись в шляху?

en: Selector %selector has been @action.
uk: Селектор %selector був @action.

en: The machine-readable name of this property. This name must contain only lowercase letters, numbers, underscores or hyphens and must be unique.
uk: Машинна назва цієї властивості. Ця назва має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри, символи підкреслення чи дефіси і має бути унікальною.

en: The parent of this property. Eg, padding-top should have a parent called padding.
uk: Батько цієї властивості. Наприклад, padding-top  має мати батька з назвою padding.

en: Description of this property which will be used in the editor.
uk: Опис цієї властивості, котрий буде використаний в редакторі.

en: Prefix of this property.
uk: Префікс цієї властивості.

en: Suffix of this property.
uk: Суфікс цієї властивості

en: Selection type of this property. A parent can have children underneath, grouping other stuff together.
uk: Тип обрання цієї властивості. Батько може мати нащадків під ним, і в такий спосіб можна виконувати групування.

en: Slider minimum
uk: Мінімум повзунка

en: Minimum value for the slider, only applicable for the slider.
uk: Мінімальне значення для повзунка, застосовується лише для нього.

en: Slider maximum
uk: Максимум повзунка

en: Maximum value for the slider, only applicable for the slider.
uk: Максимальне значення для повзунка, застосовується лише для нього.

en: Options for this property. Enter options per line and separate key and value by |.
uk: Варіанти для цієї властивості. По одному варіанту на рядок і відокремлювати ключ і значення символом "|"

en: Property %property has been @action.
uk: Властивість %property було @action.

en: The machine-readable name of this type. This name must contain only lowercase letters, numbers, underscores or hyphens and must be unique.
uk: Машинна назва цього типу. Ця назва має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри, символи підкреслення чи дефіси і має бути унікальною.

en: Description of this type only to be used for administration forms.
uk: Опис цього типу, буде використаний лише для адміністративних форм.

en: Options for this type.
uk: Параметри для цього типу.

en: Type %type has been @action.
uk: Тип %type було @action.

en: Are you sure you want to @action @type %object?
uk: Ви дійсно бажаєте @action @type %object?

en: Selector %selector has been @action_message.
uk: Селектор %selector було @action_message.

en: Show changes
uk: Показати зміни

en: Click here to follow this link
uk: Натисніть тут, щоб йти за цим посиланням

en: Full path:
uk: Повний шлях:

en: Selected item:
uk: Обраний елемент:

en: Description of the image used in the select box for files.
uk: Опис зображення, котрий використовується в вікні вибору для файлів.

en: Upload images which you can use as background images. Extensions are limited to jpg, jpeg, png and gif.<br />Note: there is no scaling on the images on upload.
uk: Відвантажте зображення, що буде використане як тло. Розширення обмежуються наступними:  jpg, jpeg, png and gif.<br /> Увага: масштабування зображень під час відвантаження не здійснюється.

en: Save image
uk: Зберегти зображення

en: Image @image has been uploaded.
uk: Зображення @image було успішно відвантажено.

en: Editor tab
uk: Вкладка редактора

en: Toggle this checkbox if you want to enable the images tab on the editor.
uk: Залиште тут позначку, якщо необхідно увімкнути вкладку зображень у редакторі.

en: Add new image
uk: Додати нове зображення

en: No images uploaded.
uk: Жодних зображень не відвантажено.

en: Image is required
uk: Зображення є обов’язковим

en: Image %description has been saved.
uk: Зображення %description було збережено.

en: Are you sure you want to delete image %description?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити зображення %description?

en: Image %description has been deleted.
uk: Зображення %description було видалено.

en: Load style
uk: Завантажити стиль

en: The style @style has been deleted.
uk: Стиль @style було видалено.

en: The css file could not be created.
uk: Неможливо створити css-файл.

en: No styles found.
uk: Не знайдено жодного стилю.

en: Are you sure you want to delete style %style?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити стиль %style?

en: Style %style has been removed
uk: Стиль %style було успішно вилучено

en: <h2>Styles</h2>!styles
uk: <h2>Стилі</h2>!styles

en: Theme groups
uk: Групи тем

en: Enter a group which is available in your theme(s) info file. This plugin will try to fetch all classes from it and make them available in a separate tab. Enter one group per line. This is inspired by the skinr way of theming, so we need to find a key called 'class' to get a list of styles. If you have added new classes and the editor does not pick them up yet, click on submit button to reset the cache.
uk: Введіть групу з доступних у info-файлі вашої теми/тем. Цей плаґін спробує видобути з неї усі класи і додати їх на окрему вкладку. Вводити по одній групі на рядок. Це нагадує спосіб темізації від skinr, тому для отримання переліку стилів необхідно знайти ключ під назвою class. Якщо були додані нові класи і редактор їх ще не знайшов, натисніть кнопку "Надіслати" аби скинути кеш.

en: Switch to @theme
uk: Перемкнутися у тему @theme

en: This theme is currently selected
uk: Цю тему наразі обрано

en: Manage styles
uk: Керування стилями

en: Font face
uk: Вигляд шрифту

en: Sweaver skin
uk: Обкладинка Sweaver

en: Define on which items the style editor should not be applicable. Enter one selector per line.
uk: Визначіть, на яких елементах не має застосовуватись редактор стилів. Вводити по одному селекторові на рядок.

en: Define which classes should never be displayed in the css path. Enter one selector per line.
uk: Визначіть, які з класів не повинні відображатися у css-шляху. Вводити по одному селекторові на рядок.

en: CSS property
uk: CSS-властивість

en: The actual CSS property. Seperate multiple values by spaces. This value can be empty for parent items.
uk: Діюча CSS-властивість. Відокремлювати декілька значень пробілами. Для батьківських елементів мож бути порожньою.

en: Configure the editor, selectors, properties, types and other plugins.
uk: Налаштувати редактор, селектори, властивості, типи та решту плаґінів.

en: Use the front end editor.
uk: Використовувати клієнтський редактор.

en: <p>Only the selectors enabled in the list below will be available when using Sweaver. The higher a selector is placed, the more important it is.</p><p>Example: if you have a 'div' with the class 'block', then the path in the Sweaver frontend can either show 'a region' or 'a block', depending or the weight of these selectors.</p>
uk: <p>Лише селектори з списку наведеному нижче будуть доступні при використанні Sweaver. Чим вище розташований селектор, тим він важливіше.</p><p>Приклад: якщо у вас 'div' у класі 'block', тоді шлях у клієнтському інтерфейсі Sweaver може показати 'a region' або 'a block', в залежності від ваги цих селекторів.</p>

en: This selector cannot be edited.
uk: Цей селектор неможливо редагувати.

en: Click to add this element to the selected path
uk: Натисніть, аби додати цей елемент до обраного шляху

en: New style
uk: Новий стиль

en: Existing style
uk: Наявний стиль

en: Key bindings
uk: Прив'язка клавіш

en: No page found or you do not have sufficient permissions to access the page.
uk: Жодної сторінки не знайдено або ви не маєте достатніх прав на доступ до сторінки.

en: Enable or disable plugins and select the order of the tabs on the frontend. Some plugins do not provide tabs in the frontend, but only add extra functionality.
uk: Увімкніть або вимкніть плаґіни та оберіть послідовність вкладок на клієнтському редакторі. Деякі плаґіни не мають вкладок, а лише додають функціонал.

en: Following modules or plugins are disabled or missing: @module
uk: Наступні модулі або плаґіни вимкнені або відсутні: @module

en: Publish style
uk: Опублікувати стиль

en: Enable selection preview
uk: Увімкнути попередній перегляд вибору

en: Enable the preview selector so you see what you are going to change.
uk: Увімкнути попередній перегляд селектора, аби мати змогу побачити виконувані зміни.

en: Save style popup
uk: Зберегти спливне вікно стилю

en: Load style popup
uk: Завантажити спливне вікно стилю

en: Publish style popup
uk: Опублікувати спливне вікно стилю

en: Delete style popup
uk: Видалити спливне вікно стилю

en: Close popup
uk: Закрити вікно

en: Fresh style
uk: Освіжити стиль

en: Set style %stylename visible for your visitors. Any unsaved changes will also be saved when publishing.
uk: Встановити стиль %stylename видимим для відвідувачів.  Всі незбережені зміни також будуть збережені після опублікування.

en: Are you sure you want to delete the style ? All changes and files will be lost. If the style is also active, your visitors will see the default theming.
uk: Ви дійсно бажаєте видалити стиль? Всі зміни і файли будуть втрачені. Якщо стиль також активований, відвідувачі бачитимуть початкову темізацію.

en: Load a style to continue working on it. It will only be visible for your visitors after publishing.
uk: Завантажити стиль для продовження роботи над ним. Він буде видимий відвідувачам лише після публікації.

en: Delete a style which you do not want to use anymore.
uk: Видалити стиль, якій ви точно більше не будете застосовувати.

en: @action style
uk: @action стиль

en: The style @style has been loaded. It is only visible for you.
uk: Стиль @style було завантажено. Він видимий лише вам.

en: Show delete tab
uk: Показати вкладку видалення

en: Show the delete tab in the frontend editor.
uk: Показати вкладку видалення у клієнтському редакторі.

en: Every 5 seconds
uk: Кожні 5 секунд

en: Every 15 seconds
uk: Кожні 15 секунд

en: Every two minutes
uk: Кожні 2 хвилини

en: Check for changes on your style and custom CSS every x seconds. If a change has been identified, sweaver will save those settings in a temporary cache table with AJAX. So leaving a page - or even worse, a browser crash - will make sure you keep your current configuration.
uk: Перевіряти зміни стилю і власних CSS кожні х секунд. Якщо виявлені зміни, sweaver збереже їх налаштування в тимчасову кеш-таблицю з AJAX. Тому після залишення сторінки, або навіть гірше - збою браузера, ваша поточна конфігурацію буде обов'язково збережена.

en: Style not found.
uk: Стиль не знайдено.

en: There was an error saving current changes!
uk: Помилка збереження поточних змін!

en: <p>No styles found.</p>
uk: <p>Жодних стилів не знайдено.</p>

en: You have switched to @switched_theme.
uk: Ви перемкнулися у тему @switched_theme.

en: No configuration found for @name in the plugin registry
uk: В реєстрі плаґіна не знайдено жодної конфігурації для @name.

en: Save and publish
uk: Зберегти та опублікувати

en: Look for selectors in theme info file
uk: Шукати селектори в info-файлі теми.

en: Save setting
uk: Зберегти налаштування

en: You need to enter a description for the image.
uk: Потрібно ввести опис зображення.

en: The image is invalid. Only JPG, PNG and GIF images are allowed.
uk: Хибне зображення. Дозволено лише формати JPG, PNG та GIF.

en: The image is empty.
uk: Зображення порожнє.

en: Palettes
uk: Палітри

en: Enable combined selectors
uk: Увімкнути комбіновані селектори

en: Show combined tag and id or class selectors in the selectors dropdown.
uk: Показати у спадному списку селекторів комбіновані теґи та селектори класів та ідентифікаторів.

en: Apply theme settings
uk: Застосувати налаштування теми

en: The theme settings have been applied.
uk: Налаштування теми були застосовані.

en: Allow to see styled version of images
uk: Також переглядати стилізовану версію зображень

en: Toggle this checkbox if you want to create styled versions of the images uploaded by the Image plugin.
uk: Залиште тут позначку, якщо необхідно створити стилізовану версію зображень, відвантажених через плаґін Зображення.

en: If you enable the image module, all images can be made available with all style variants.
uk: Якщо увімкнений модуль Зображення, всі зображення можуть бути доступними через усі варіанти стилів.

en: Select keys for every event possible. Note, there is no validation when saving this form, so make sure every event has a unique key.
uk: Оберіть ключі для кожної можливої події. Зверніть увагу, що форма перед збереження не перевіряється, тому впевніться, щоб кожна подія мала унікальний ключ.
