Sweaver (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (36 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Images
bs: Slike

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Image
bs: Slika

en: Parent
bs: Roditelj

en: none
bs: ništa

en: Name
bs: Ime

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Theme
bs: Tema

en: Options
bs: Opcije

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: active
bs: aktivan

en: Color
bs: Boja

en: Exists
bs: Postoji

en: Revert
bs: Vratiti

en: Style
bs: Stil

en: Apply
bs: Primjeni

en: Publish
bs: Objavi

en: Primary links
bs: Primarni linkovi

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi

en: Secondary links
bs: Sekundarni linkovi
