Sweaver (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (47 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: View
dz: སྟོན་

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Search box
dz: འཚོལ་ཞིབ་སྒྲོམ།

en: Site name
dz: ས་ཁོངས་མིང་།

en: Site slogan
dz: ས་ཁོངས་འབོ་ཚིག

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: active
dz: ཤུགས་ལྡན་ཚུ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Mission statement
dz: དམིགས་ལཱའི་གསལ་བཤད།

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་

en: Path to custom logo
dz: སྲོལ་སྒྲིག་ལས་རྟགས་ལུ་འགྲུལ་ལམ།

en: Toggle display
dz: སོར་སྟོན་བཀྲམ་སྟོན་འབད།

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
dz: ཁྱོད་ལུ་  སར་བར་ལུ་ཡིག་སྣོད་འཛུལ་སྤྱོད་འདི་ཐད་ཀར་དུ་མེད་པ་ཅིན་  ཁྱོད་རའི་ལས་རྟགས་འདི་སྐྱེལ་བཙུགས་འབད་ནིའི་དོན་ལུ་  ས་སྒོ་འདི་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Enable or disable the display of certain page elements.
dz: ཤོག་ལེབ་ཆ་ཤས་ལ་ལོ་ཅིག་གི་བཀྲམ་སྟོན་འདི་  ལྕོགས་ཅན་ཡང་ན་ལྕོགས་མེད་བཟོ།

en: Path to custom icon
dz: སྲོལ་སྒྲིག་ངོས་དཔར་ལུ་འགྲུལ་ལམ།

en: User pictures in posts
dz: འགྲེམ་སྐྱེལ་ཚུ་ནང་ལག་ལེན་པའི་པར་ཚུ་འདུག

en: User pictures in comments
dz: བརྡ་བཀོད་ནང་ལག་ལེན་པའི་པར་ཚུ་འདུག

en: Shortcut icon
dz: མགྱོགས་ཐབས་ངོས་དཔར།

en: Logo image settings
dz: ལས་རྟགས་གཟུགས་བརྙན་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
dz: སོར་སྟོན་འབད་དེ་ཡོད་པ་ཅིན་  འོག་གི་ལས་རྟགས་འདི་བཀྲམ་སྟོན་འབད་འོང་།

en: Use the default logo
dz: སྔོན་སྒྲིག་ལས་རྟགས་འདི་  ལག་ལེན་འཐབ།

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ བརྗོད་དོན་འདི་ལས་རྟགས་བཀྲམ་སྤེལ་འབད་ཡོད་མི་དང་བཅས་ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ཨིན་པ་ཅིན་  ནཱ་ལུ་ཨེབ་གཏང་འབད།

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
dz: ཡིག་སྣོད་ལུ་འགྲུལ་ལམ་ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ཨིན་པའི་  སྔོན་སྒྲིག་ལས་རྟགས་མ་ཡིན་པ་  ཁྱོད་རའི་ལས་རྟགས་ཡིག་སྣོད་བཟུམ་ཨིན།

en: Upload logo image
dz: ལས་རྟགས་གཟུགས་བརྙན་འདི་  སྐྱེལ་བཙུགས་འབད།

en: Shortcut icon settings
dz: ངོས་དཔར་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་ཐུང་ཀུ།

en: Use the default shortcut icon.
dz: སྔོན་སྒྲིག་ཐུང་ཀུའི་ངོས་དཔར་འདི་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་  བརྗོད་དོན་འདི་གིས་  སྔོན་སྒྲིག་ཐུང་ཀུའི་ངོས་དཔར་འདི་ལག་ལེན་འཐབ་དགོ་པ་ཅིན་  ནཱ་ལུ་ཨེབ་གཏང་འབད།

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ཁྱོད་རའི་སྲོལ་སྒྲིག་ཐུང་ཀུའི་ངོས་དཔར་འབད་ལག་ལེན་འཐབ་དགོ་པའི་  གཟུགས་བརྙན་ཡིག་སྣོད་ལུ་འགྲུལ་ལམ།

en: Upload icon image
dz: ངོས་དཔར་གཟུགས་བརྙན་སྐྱེལ་བཙུགས་འབད།

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
dz: ཁྱོད་ལུ་  སར་བར་ལུ་ཐད་ཀར་ཡིག་སྣོད་འཛུལ་སྤྱོད་འདི་མེད་པ་ཅིན་  ཁྱོད་རའི་ངོས་དཔར་ཐུང་ཀུ་འདི་སྐྱེལ་བཙུགས་འབད་ནི་ལུ་  ས་སྒོ་འདི་ལག་ལེན་འཐབ།
