Sweaver (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (71 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Images
eu: Irudiak

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Image
eu: Irudia

en: Parent
eu: Gurasoa

en: none
eu: bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Export
eu: Esportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: View
eu: Bista

en: Theme
eu: Tema

en: Options
eu: Aukerak

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Search box
eu: Bilaketa kutxa

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Site slogan
eu: Guneko leloa

en: Never
eu: Inoiz ez

en: active
eu: aktiboa

en: Load
eu: Kargatu

en: Color
eu: Kolore

en: Mission statement
eu: Helburuaren azalpena

en: Empty
eu: Hutsik

en: Style
eu: Estiloa

en: Theme settings
eu: Temaren ezarpenak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Select
eu: Aukeratu

en: Publish
eu: Argitaratu

en: inactive
eu: ez-aktiboa

en: Primary links
eu: Esteka nagusiak

en: Path to custom logo
eu: Norberaren logotipoaren bide-izena

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Toggle display
eu: Txandakatu bistaratzea

en: Save order
eu: Eskaria gorde

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Secondary links
eu: Bigarren mailako estekak

en: Enable or disable the display of certain page elements.
eu: Gaitu edo ezgaitu orrien elementu batzuk bistaratzea

en: Temporary
eu: Behin-behinekia

en: Path to custom icon
eu: Ikono pertsonalizatura bidea

en: User pictures in posts
eu: Erabiltzailearen irudiak argitalpenetan

en: User pictures in comments
eu: Erabiltzailearen irudiak iruzkinetan

en: Shortcut icon
eu: Lasterbide ikonoa

en: Logo image settings
eu: Logotipo irudiaren ezarpenak

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
eu: Aktibatuta baldin badago, ondoko logoa erakutsiko da.

en: Use the default logo
eu: Erabili logotipo lehenetsia

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
eu: Markatu gaiak berez dakarren logoa erakutsi dezan.

en: Upload logo image
eu: Igo logotipo irudia

en: Shortcut icon settings
eu: Lasterbide ikono ezarpenak

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
eu: Zure lasterbide ikonoa edo "favicon"-a helbide barran erakusten da edo ia nabigatzaile guztien markadoreetan.

en: Use the default shortcut icon.
eu: Erabili lasterbide ikono lehenetsia

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
eu: Markatu gaiak dakarren berezko lasterbide ikonoa erabili nahi baduzu.

en: Upload icon image
eu: Igo ikono irudia

en: Delete style
eu: Estiloa ezabatu

en: Exclude paths
eu: Baztertutako bideak (paths)

en: Add new image
eu: Argazki berria erantsi

en: Save and publish
eu: Gorde eta argitaratu
