Sweaver (7.x-1.1) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Site name
ht: Non sit la

en: active
ht: aktive

en: Apply
ht: Aplike

en: Publish
ht: Pibliye

en: Save and continue
ht: Anrejistre epi kontinye

en: Temporary
ht: Pasajè
