Sweaver (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (37 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Images
ka: სურათები

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Parent
ka: მშობელი

en: none
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Logo
ka: ლოგო

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Site slogan
ka: საიტის სლოგანი

en: Never
ka: არასდროს

en: active
ka: აქტიური

en: Load
ka: ჩატვირთვა

en: Color
ka: ფერი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Empty
ka: ცარიელი

en: Style
ka: სტილი

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: Primary links
ka: ძირითადი ბმულები

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება

en: Upload logo image
ka: ლოგოს ატვირთვა
