Sweaver (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (76 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Images
oc: Imatges

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: Suffix
oc: Sufix

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Image
oc: Imatge

en: none
oc: pas cap

en: Name
oc: Nom

en: Export
oc: Exportar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Font
oc: Poliça

en: Background
oc: Rèireplan

en: View
oc: Veire

en: Theme
oc: Tèma

en: Every minute
oc: A cada minuta

en: Options
oc: Opcions

en: Logo
oc: Lògo

en: Search box
oc: Camp de recèrca

en: Site name
oc: Nom del site

en: Site slogan
oc: Eslogan del site

en: Never
oc: Pas jamai

en: Your changes have been saved.
oc: Vòstras modificacions son estadas enregistradas.

en: active
oc: actiu(s)

en: Load
oc: Cargar

en: Exists
oc: Present

en: Mission statement
oc: Objectiu del site

en: Revert
oc: Restablir

en: Empty
oc: Void

en: Style
oc: Estil

en: Apply
oc: Aplicar

en: Select
oc: Seleccionar

en: Theme-engine-specific settings
oc: Paramètres especifics del tèma dedicat als motors de recèrca

en: Publish
oc: Publicar

en: inactive
oc: inactiu

en: Primary links
oc: Ligams primaris

en: Path to custom logo
oc: Camin cap a lo lògo personalizat

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Toggle display
oc: Activar/desactivar l'afichatge

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
oc: S'avètz pas un acorchi als fichièrs sul servidor, utilizatz aqueste camp per cargar vòstre lògo.

en: Save order
oc: Desa l'ordre

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar

en: Secondary links
oc: Ligams segondaris

en: Enable or disable the display of certain page elements.
oc: Activar o desactivar l'afichatge d'unes elements de las paginas.

en: Temporary
oc: Temporari

en: Path to custom icon
oc: Camin cap a l'icòna personalizada

en: User pictures in posts
oc: Retrach dels utilizaires dins las contribucions

en: User pictures in comments
oc: Retrach dels utilizaires dins los comentaris

en: Shortcut icon
oc: Icòna d'acorchi

en: Logo image settings
oc: Paramètres del lògo

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
oc: S'aquesta casa es marcada, lo lògo seguent serà afichat.

en: Use the default logo
oc: Utilizar lo lògo per defaut

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
oc: Marcatz se volètz que lo tèma utilize son lògo per defaut.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
oc: Camin cap al lògo que volètz utilizar a la plaça del lògo per defaut.

en: Upload logo image
oc: Mandar lo lògo

en: Shortcut icon settings
oc: Paramètres de l'icòna d'acorchi

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
oc: Vòstra icòna d'acorchi o 'favicon' es afichada dins la barra d'adreça e los favorits de la màger part dels navigadors.

en: Use the default shortcut icon.
oc: Utilizar l'icòna d'acorchi per defaut.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
oc: Marcatz aquò se volètz que lo tèma utilize l'icòna d'acorchi per defaut.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
oc: Lo camin d'accès cap a lo fichièr imatge que voldriatz utilizar coma vòstra icòna d'acorchi personalizada.

en: Upload icon image
oc: Transferir l'icòna

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
oc: S'avètz pas un acorchi al servidor, utilizatz aqueste camp per transferir vòstra icòna d'acorchi.

en: Highlight
oc: Suslinhar

en: Delete style
oc: Suprimir l'estil

en: These settings only exist for the themes based on the %engine theme engine.
oc: Aquestes paramètres solament existisson pels tèmas basats dins lo motor de modèls %engine.

en: Manage styles
oc: Gerir les estils
