Sweaver (7.x-1.1) - en to or translation catalogue (20 entries)

en: Images
or: ଛବି ଗୁଡିକ

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ

en: Site name
or: ସାଇଟ ନାମ

en: Site slogan
or: ସାଇଟ୍ ସ୍ଲୋଗାନ

en: active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Color
or: ରଙ୍ଗ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: Primary links
or: ପ୍ରାଥମିକ ସଂଯୋଗ ଗଣ

en: Secondary links
or: ଦ୍ବିତୀୟକ ସଂଯୋଗ ଗଣ

en: Shortcut icon
or: ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ
