Sweaver (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (23 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Image
os: Сурæт

en: Parent
os: Ныййарæг

en: none
os: нæй

en: Name
os: Ном

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
