Sweaver (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (80 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Images
sk: Obrázky

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Image
sk: Obrázok

en: Parent
sk: Nadradený

en: none
sk: žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Font
sk: Písmo

en: View
sk: Zobraziť

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Options
sk: Nastavenia

en: Search box
sk: Vyhľadávací box

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Site slogan
sk: Slogan web stránky

en: Never
sk: Nikdy

en: Your changes have been saved.
sk: Vaše zmeny boli uložené.

en: active
sk: aktívny

en: Load
sk: Načítať

en: Color
sk: Farba

en: Exists
sk: Existuje

en: Mission statement
sk: Zameranie webu

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Empty
sk: Prázdne

en: Style
sk: Štýl

en: Theme settings
sk: Nastavenia témy

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Theme-engine-specific settings
sk: Špecifické nastavenie tém vzhľadu

en: Publish
sk: Zverejniť

en: inactive
sk: neaktívny

en: Primary links
sk: Primárne odkazy

en: Path to custom logo
sk: Cesta k voliteľnému logu

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: %p is not writeable by the webserver.
sk: Webserver nemá práva na zápis pre %p.

en: An unknown error occured.
sk: Vyskytla sa neznáma chyba.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
sk: Vyskytla sa neznáma chyba pri kontrole či je %p adresár a či je zapisovateľný.

en: Toggle display
sk: Prepnúť zobrazenie

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
sk: Pokiaľ nemáte priamy prístup na server, použite toto pole pre nahratie loga webu na server.

en: No image
sk: Bez obrázkov

en: Save order
sk: Uložiť poradie

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Secondary links
sk: Sekundárne odkazy

en: Enable or disable the display of certain page elements.
sk: Povoľuje alebo zakazuje zobrazenie určitých elementov stránky.

en: Temporary
sk: Dočasne

en: Path to custom icon
sk: Cesta k voliteľnej ikone

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
sk: %p nie je adresár, alebo webserver ho nemôže čítať.

en: User pictures in posts
sk: Používateľské obrázky v príspevkoch

en: User pictures in comments
sk: Požívateľské obrázky v komentároch

en: Shortcut icon
sk: Ikona webu

en: Logo image settings
sk: Nastavenia obrázka loga

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
sk: Pokiaľ je zapnuté, zobrazuje sa logo.

en: Use the default logo
sk: Použiť štandardné logo

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
sk: Zaškrtnite, ak chcete, aby téma vzhľadu používala logo s ňou dodané.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
sk: Cesta k súboru, ktorý chcete použiť ako logo namiesto základného loga.

en: Upload logo image
sk: Nahrať obrázok loga

en: Shortcut icon settings
sk: Nastavenia ikony webu

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
sk: Zmenšená ikona tzv. 'favicon' sa zobrazuje v poli adresa a v záložkách väčšiny prehliadačov.

en: Use the default shortcut icon.
sk: Použiť predvolenú ikonu.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
sk: Zaškrtnite, pokiaľ chcete použiť predvolenú ikonu témy vzhľadu.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
sk: Cesta k súboru obrázka, ktorý chcete použiť ako ikonu namiesto základnej ikony.

en: Upload icon image
sk: Nahrať obrázok ikony

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
sk: Pokiaľ nemáte priamy prístup na server, použite toto pole pre nahratie ikony webu na server.

en: Delete style
sk: Odstrániť štýl

en: Save and publish
sk: Uložiť a zverejniť
