Sweaver (7.x-1.2) - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
