Sweaver (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (103 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Body
gl: Corpo

en: Images
gl: Imaxes

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Read more
gl: Ler máis

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Parent
gl: Pai

en: none
gl: ningún

en: Name
gl: Nome

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: Font
gl: Fonte

en: Top
gl: Superior

en: View
gl: Ver

en: Menu
gl: Menú

en: Theme
gl: Tema

en: Every minute
gl: Cada minuto

en: Upload
gl: Subir

en: Options
gl: Opcións

en: Bottom
gl: Botón

en: Logo
gl: Logotipo

en: Search box
gl: Caixa de busca

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Site slogan
gl: Eslogan do sitio

en: Never
gl: Nunca

en: active
gl: activo

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Load
gl: Cargar

en: Other
gl: Outro

en: Color
gl: Cor

en: Repeat
gl: Repetir

en: Exists
gl: Existe

en: Position
gl: Posición

en: Undefined
gl: Sen definir

en: Mission statement
gl: Frase coa misión

en: Revert
gl: Volver

en: Empty
gl: Valeiro

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Style
gl: Estilo

en: Slider
gl: Deslizador

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Theme-engine-specific settings
gl: Configuración específica da plantilla

en: Publish
gl: Publicar

en: Primary links
gl: Ligazóns primarias

en: Path to custom logo
gl: Ruta ao logotipo personalizado

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Underline
gl: Subliñado

en: Toggle display
gl: Cambiar a visualización

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
gl: Se vostede non ten acceso directo a ficheiros no servidor, utilice este campo para cargar o seu logotipo.

en: No image
gl: Ningunha imaxe

en: Save order
gl: Gardar pedido

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Secondary links
gl: Ligazóns secundarias

en: Enable or disable the display of certain page elements.
gl: Activar ou desactivar a visualización de certos elementos da páxina.

en: Temporary
gl: Temporal

en: Path to custom icon
gl: Ruta á icona personalizada

en: Toolbar
gl: Barra de ferramentas

en: Font style
gl: Estilo de fonte

en: User pictures in posts
gl: Imaxe do usuario nas suas entradas

en: User pictures in comments
gl: Imaxes do/a usuario/a nos comentarios

en: Shortcut icon
gl: Icona de acceso rápido

en: Logo image settings
gl: Configuración da imaxe do logotipo

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
gl: Se se activa, mostrarase o seguinte logotipo.

en: Use the default logo
gl: Usar o logotipo predefinido

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
gl: Marca esta casilla se queres que o tema use o seu propio logotipo.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
gl: A ruta ao ficheiro que queres usar como logotipo en lugar do logotipo predefinido.

en: Upload logo image
gl: Cargar a imaxe de logotipo

en: Shortcut icon settings
gl: Opcións de iconas de acceso rápido

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
gl: A icona de acceso rápido ou 'favicon' amósase na barra de enderezos e nos marcadores de case tódolos navegadores.

en: Use the default shortcut icon.
gl: Usar a icona de acceso rápido predefinida.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
gl: Marque aquí se quere que o tema empregue a icona de acceso rápido predefinido.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
gl: A ruta á imaxe que lle gustaría usar como icona de acceso rápido personalizada.

en: Upload icon image
gl: Subir imaxe da icona

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
gl: Se non ten acceso directo aos ficheiros do servidor, use este campo para cargar a icona de acceso rápido.

en: Delete style
gl: Eliminar estilo

en: Every 10 seconds
gl: Cada 10 segundos

en: Every 30 seconds
gl: Cada 30 segundos

en: Every 45 seconds
gl: Cada 45 segundos

en: These settings only exist for the themes based on the %engine theme engine.
gl: Estas opcións só existen para os temas basados no motor de tema %engine.

en: Exclude paths
gl: Excluír rutas
