Sweaver (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (107 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Body
he: תוכן

en: Images
he: תמונות

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Read more
he: קראו עוד

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: Parent
he: אב

en: none
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Export
he: יצוא

en: Save
he: שמירה

en: Font
he: גופן

en: Top
he: עליון

en: View
he: צפיה

en: Menu
he: תפריט

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Upload
he: העלאה

en: Options
he: אפשרויות

en: Bottom
he: למטה

en: Logo
he: לוגו

en: Search box
he: תיבת חיפוש

en: Site name
he: שם האתר

en: Site slogan
he: סיסמת האתר

en: Never
he: אף פעם

en: active
he: פעיל

en: Advanced
he: מתקדם

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Other
he: אחר

en: Color
he: צבע

en: Repeat
he: חזור

en: Position
he: מיקום

en: Undefined
he: לא מוגדר

en: Mission statement
he: הצהרת משימה

en: Revert
he: שחזור

en: Empty
he: ריק

en: Selector
he: סלקטור

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Style
he: סגנון

en: Plugin
he: פלאגין

en: Theme settings
he: הגדרות ערכת עיצוב

en: Apply
he: החל

en: Select
he: בחר

en: Double
he: להכפיל

en: Theme-engine-specific settings
he: הגדרות פרטיות עבור כל ערכת עיצוב

en: Publish
he: פרסם

en: inactive
he: לא פעיל

en: Primary links
he: קישורים ראשיים

en: Path to custom logo
he: נתיב לקובץ לוגו מותאם

en: Machine name
he: שם מכונה

en: %p is not writeable by the webserver.
he: שרת האתר שלך לא יכול לכתוב על %p.

en: An unknown error occured.
he: ארעה שגיאה לא מוכרת.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
he: ארעה שגיאה לא מוכרת בעת נסיון לוודא כי %p הינה ספרייה וכי ניתן לכתוב בה.

en: Underline
he: קו תחתון

en: Toggle display
he: שינוי מאפייני תצוגה

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
he: אם אין לכם גישה ישירה לקבצים על השרת, השתמשו בשדה זה כדי לטעון את קובץ הלוגו.

en: Save order
he: שמירת הסדר

en: The settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: Secondary links
he: קישורים משניים

en: Enable or disable the display of certain page elements.
he: הפיכת התצוגה של רכיבים מסויימים בעמוד לזמינים או לא זמינים.

en: Temporary
he: זמני

en: Path to custom icon
he: נתיב לסמל מותאם

en: Toolbar
he: סרגל כלים

en: Checkbox
he: תיבת סימון

en: Font style
he: סגנון גופן

en: User pictures in posts
he: תמונות חברים בפרסומים

en: User pictures in comments
he: תמונות חברים בתגובות

en: Shortcut icon
he: סמל קיצור דרך

en: Logo image settings
he: הגדרות תמונת לוגו

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
he: אם מסומן, הלוגו הבא יוצג.

en: Use the default logo
he: השתמש בלוגו ברירת המחדל

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
he: סמן כאן אם ברצונך להשתמש בלוגו שמסופק עם העיצוב.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
he: מיקום הקובץ שבו תרצה להשתמש כלוגו במקום לוגו ברירת המחדל.

en: Upload logo image
he: טעינת תמונת לוגו

en: Shortcut icon settings
he: הגדרות סמל סימניה

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
he: סמל הכתובת (favicon) מוצג בשורת הכתובת ובסימניות/מועדפים ברוב הדפדפנים.

en: Use the default shortcut icon.
he: השתמש בסמל סימניה ברירת המחדל.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
he: סמן כאן אם ברצונך להשתמש בסמל הסימניה שמסופק עם העיצוב.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
he: מיקום הקובץ שמכיל את סמל הסימניה בו תרצה להשתמש.

en: Upload icon image
he: טעינת סמל סימניה

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
he: אם אין לכם גישה ישירה לקבצים על השרת, השתמשו בשדה זה כדי לטעון את קובץ סמל הסימניה.

en: Delete style
he: מחיקת סגנון

en: Switch theme
he: החלף ערכת נושא

en: <p>No styles found.</p>
he: <p>לא נמצאו עיצובים.</p>

en: Save and publish
he: שמירה במצב מפורסם

en: Apply theme settings
he: החל הגדרות עיצוב
