Sweaver (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (89 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Body
hr: Sadržaj

en: Images
hr: Slike

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Size
hr: Veličina

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: Parent
hr: Nadređen

en: none
hr: ništa

en: Name
hr: Naziv

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Background
hr: Pozadina

en: View
hr: Pregled

en: Menu
hr: Izbornik

en: Theme
hr: Tema

en: Upload
hr: Otpremi

en: Options
hr: Opcije

en: Bottom
hr: Dno

en: Search box
hr: Okvir za pretraživanje

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Site slogan
hr: Slogan lokacije

en: Never
hr: Nikada

en: active
hr: aktivan

en: Advanced
hr: Napredno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Load
hr: Učitaj

en: Other
hr: Ostalo

en: Color
hr: Boja

en: Exists
hr: Postoji

en: Position
hr: Pozicija

en: Undefined
hr: Neodređeno

en: Mission statement
hr: Izjava o misiji

en: Revert
hr: Vrati

en: Empty
hr: Prazno

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Style
hr: Stil

en: Font color
hr: Boja fonta

en: Apply
hr: Primjeni

en: Theme-engine-specific settings
hr: Posebne postavke pokretača predložaka.

en: Publish
hr: Objavi

en: Primary links
hr: Primarni linkovi

en: Path to custom logo
hr: Putanja do proizvoljnog loga.

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Toggle display
hr: Promjena prikaza

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
hr: Ukoliko nemate izravan pristup poslužitelju, koristite ovo polje za otpremu loga.

en: Save order
hr: Spremi poredak

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: Secondary links
hr: Sekundarni linkovi

en: Enable or disable the display of certain page elements.
hr: Uključite ili isključite prikaz određenih dijelova stranice.

en: Path to custom icon
hr: Putanja do proizvoljne ikone

en: Toolbar
hr: Alatna traka

en: User pictures in posts
hr: Korisničke slike u unosima

en: User pictures in comments
hr: Korisničke slike u komentarima

en: Shortcut icon
hr: Ikona prečaca

en: Logo image settings
hr: Postavke logotipa

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
hr: Ukoliko je uključeno, biće prikazan logo naveden ispod.

en: Use the default logo
hr: Koristi zadani logo

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
hr: Klikni ovdje ukoliko želiš koristiti logo koji je došao uz temu.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
hr: Putanja do datoteke koju želiš koristiti kao logo umjesto zadanog loga.

en: Upload logo image
hr: Otpremi logo

en: Shortcut icon settings
hr: Postavke ikone prečaca

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
hr: Vaša ikonica prečice ili 'favicon' je prikazana u traci adrese i bookmarku većine pretraživača.

en: Use the default shortcut icon.
hr: Koristi zadanu ikonicu.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
hr: Označite ovdje ako želite koristi zadanu ikonicu.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
hr: Putanja do slike koju želite koristiti kao proizvoljnu ikonu.

en: Upload icon image
hr: Otpremi sliku ikone

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
hr: Ukoliko nemate izravan pristup poslužitelju, koristite ovo polje za otpremu ikone.

en: Delete style
hr: Ukloni stil

en: These settings only exist for the themes based on the %engine theme engine.
hr: Ove postavke postoje samo za predloške temeljene na %engine.
