Sweaver (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (69 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Body
kk: Мазмұны

en: Images
kk: Суреттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Parent
kk: Ата-ана

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Name
kk: Аты

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Menu
kk: Мәзір

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Logo
kk: Логотип

en: Search box
kk: Іздеу өрісі

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Site slogan
kk: Сайт ұраны

en: Never
kk: Ешқашан

en: active
kk: белсенді

en: Other
kk: Басқа

en: Color
kk: Түс

en: Mission statement
kk: Мақсаты

en: Theme-engine-specific settings
kk: Тема движогына ерекше теңшелімдер

en: Publish
kk: Жариялау

en: Primary links
kk: Негізгі сілтемелер

en: Path to custom logo
kk: Логотипке жететін жол

en: Toggle display
kk: Көрсетілімді ажырата қосу

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
kk: Егер серверге тікелей рұқсат жоқ болса, онда логотипті кері қотару үшін осы өрісті қолданыңыз.

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру

en: Secondary links
kk: Қосымша сілтемелер

en: Enable or disable the display of certain page elements.
kk: Керекті парақ элементтер көрінісін қосу неммесе өшіру.

en: Path to custom icon
kk: Өзгертпелі белгішке жолы

en: Toolbar
kk: Құралдар тақтасы

en: User pictures in posts
kk: Жазбалардағы қолданушы суреттері

en: User pictures in comments
kk: Пікірлердегі қолданушы суреттері

en: Shortcut icon
kk: Жылдамық белгіші

en: Logo image settings
kk: Логотип түрінің теңшелемелері

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
kk: Қосылған болса төмендегі логотип көрсетіледі.

en: Use the default logo
kk: Әдеткі логотипті пайдаланыңыз

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
kk: Тема ұсынған логотипті қолдану үшін құсбелгіні белгілеңіз.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
kk: Сіздің қазіргі лого орнына қойғыңыз келген файлға дейінгі жол

en: Upload logo image
kk: Логотип кескінін кері қотару

en: Shortcut icon settings
kk: Лақап белгішесінің теңшелемелері

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
kk: Сіздің белгішеңіз немесе "фавикон" мекенжай шолағында және көпшілік браузерлердің бетбелгісінде көрсетіледі

en: Use the default shortcut icon.
kk: Әдеттегі лақап белгішесін пайдаланыңыз

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
kk: Егер сіз теманы әдеттегі лақап белгісін пайдалансын десеңіз мына жерді тексеріңіз.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
kk: Кескін файлы жолындағы кескін файлын Сіз өзіңіздің жалпы лақап белгішесі ретінде қолдануды қаладыңыз.

en: Upload icon image
kk: Белгіш суретті қотару

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
kk: Егер сіз сервердегі файлдарға тікелей шыға алмасаңыз, мұна өрісті қолданып, белгішеңізді жүктей аласыз.
