Sweaver (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (98 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Parent
lv: Vecāks

en: none
lv: neviens

en: Name
lv: Nosaukums

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Font
lv: Fonts

en: Background
lv: Fons

en: Top
lv: Augša

en: View
lv: Skatīt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Theme
lv: Tēma

en: Every minute
lv: Katru minūti

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Options
lv: Iespējas

en: Bottom
lv: Apakša

en: Search box
lv: Meklēšanas nostūris

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Never
lv: Nekad

en: active
lv: aktīvs

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Other
lv: Citi

en: Color
lv: Krāsa

en: Exists
lv: Pastāv

en: Position
lv: Pozīcija

en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: Mission statement
lv: Misija

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Empty
lv: Tukšs

en: Selector
lv: Selektors

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Style
lv: Stils

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Theme settings
lv: Tēmas iestatījumi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Theme-engine-specific settings
lv: Motīvam specifiski iestatījumi

en: Publish
lv: Publicēts

en: Primary links
lv: Primārā saite

en: Path to custom logo
lv: Ceļš uz pielāgotu logotipu

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Toggle display
lv: Pārslēgt attēlojumu

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
lv: Ja jums nav tiešas pieejas servera failu sistēmai, izmantojiet šo lauku, lai augšupielādētu savu logo.

en: Save order
lv: Saglabāt secību

en: The settings have been saved.
lv: Iestatījumi tika saglabāti.

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Secondary links
lv: Sekundārās saites

en: Enable or disable the display of certain page elements.
lv: Atļaut vai aizliegt noteiktu lapas elementu attēlojumu

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: Path to custom icon
lv: Ceļš uz pielāgotu ikonu

en: Toolbar
lv: Rīkjosla

en: Font style
lv: Fonta stils

en: User pictures in posts
lv: Lietotāju attēli ziņās

en: User pictures in comments
lv: Lietotāju attēli komentāros

en: Shortcut icon
lv: Īsinājumikona

en: Logo image settings
lv: Logo attēla iestatījumi

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
lv: Kad ieslēgts, tiks attēlots sekojošs logo.

en: Use the default logo
lv: Izmantot noklusēto logo

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
lv: Atzīmējiet šeit, ja vēlaties, lai tēma izmanto noklusēto logo.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
lv: Ceļš uz datni, kuru Jūs vēlaties izmantot noklusētā logo vietā.

en: Upload logo image
lv: Augšupielādēt logo attēlu

en: Shortcut icon settings
lv: Īsinājumikonu iestatījumi

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
lv: Īsinājumikona, jeb "favicon", tiek rādīta vairuma pārlūku adreses laukā.

en: Use the default shortcut icon.
lv: Izmantot noklusēto īsinājumikonu

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
lv: Atzīmējiet šeit, ja vēlaties, lai tēma izmanto noklusēto īsinājumikonu.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
lv: Ceļš uz attēla datni, kuru jūs vēlaties izmantot par pielāgoto īsinājumikonu.

en: Upload icon image
lv: Augšupielādēt ikonas attēlu

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
lv: Ja jums nav tiešas pieejas servera failu sistēmai, izmantojiet šo lauku, lai augšupielādētu jūsu īsinājumikonu.

en: Delete style
lv: Dzēst stilu
