Sweaver (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (47 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Name
my: အမည်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Font
my: စာလုံး

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Menu
my: မီနူး

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: Site slogan
my: အင်တာနက်စာမျက်နှာ၏ ကြွေးကြော်သံ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Other
my: အခြား

en: Color
my: အရောင်

en: Exists
my: ရှိပြီးသား

en: Undefined
my: မသတ်မှတ် ရသေးပါ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: Dotted
my: အစက်အပျောက်များ

en: Solid
my: သိပ်သည်း

en: Underline
my: မျဉ်းကြောင်းတားရန်

en: Font family
my: စာလုံးပုံစံ မိသားစုများ

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်

en: Font style
my: စာလံုးပံုစံ
