Sweaver (7.x-1.2) - en to pa translation catalogue (28 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: Search box
pa: ਖੋਜ ਬਾਕਸ

en: active
pa: ਚਾਲੂ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Primary links
pa: ਪ੍ਰਾਇਮਰੀ ਲਿੰਕ

en: Secondary links
pa: ਸੈਕੰਡਰੀ ਲਿੰਕ

en: User pictures in comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆ ਵਿੱਚ ਯੂਜ਼ਰ ਦੀ ਤਸਵੀਰ

en: Shortcut icon
pa: ਸ਼ਾਰਟਕੱਟ ਆਈਕਾਨ

en: Shortcut icon settings
pa: ਸ਼ਾਰਟਕੱਟ ਆਈਟਮ ਸੈਟਿੰਗ
