Sweaver (7.x-1.2) - en to rw translation catalogue (6 entries)

en: Images
rw: amashusho

en: Prefix
rw: Imbanziriza

en: Suffix
rw: Umugereka

en: Center
rw: Hagati

en: Top
rw: Hejuru

en: Bottom
rw: Hasi
